darmowa dostawa materace KOŁO

tel. 534 448 002
Infolinia i zamówienia telefoniczne pn.-pt. 10.00 -18.00, sob. 10.00-14.00

Twój koszyk jest pusty

 • Start
 • Blog
 • Zeo i Zen - pokrowce na materac dla osób aktywnych

MATERACE KOŁO - M&K foam

Zeo i Zen - pokrowce na materac dla osób aktywnych

Pokrowiec BALANCE

Czy zauważyłeś, że latem, gdy świeci słońce czujemy się lepiej i jesteśmy pełni energii? To wynik korzystnego działania promieni podczerwonych, które są nam niezbędne do życia i docierają do nas wraz z promieniami słońca. Promieniowanie podczerwone gromadzone w naszym organizmie ma korzystny wpływ na nasze samopoczucie. Nagromadzone przez nasz organizm ciepło rozszerza naczynia krwionośne skóry, redukuje napięcie mięśni szkieletowych, działa przeciwbólowo (podwyższa próg odczuwalnego bólu), przyspiesza przemianę materii. 

Niestety nocą tracimy nagromadzoną energię, co odczuwamy rano jako zmęczenie 

Pokrowiec Balance pomaga przeciwdziałać temuu niekorzystnemu zjawisku.

 

balance

Na Tkaninę pokrowca Balance została naniesiona mineralna struktura zawierająca cząsteczki tytanu. Ta powłoka pochłania i gromadzi promieniowanie podczerwone tracone w nocy, po czym oddaje je w postaci ciepła z powrotem organizmowi. Dzięki temu procesowi przywracana jest naturalna równowaga ciała, co przyspiesza regenerację organizmu. Śpiąc na pokroecu Balance rano czujemy się wypoczęci i pełni energii.

Korzystny wpływ na nasz organizma skutkujący zwiększeniem koncentracji i skróceniem czasu reakcji na bodźce wzrokowe i słuchowe został potwierdzony przez

Hohenstein Institute laboratorium badawcze specjalizujące się w badaniu i certyfikowaniu tekstyliów.

Cechy pokrowca Balance:

 • właściwości rewitalizujące
 • balans energetyczny
 • ułatwiona koncentracja
 • właściwości antybakteryjne

Pokrowiec COOLING

Aby obudzić sie wypoczętym należy odpowiednio zadbać o warunki w których śpimy. Dobrze dopasowany, wygodny materac, komfortowa kołdra, miła w dotyku pościel, to wszystko wpływa na to czy budzimy się zrekalsowani. 

Ogromny wpływ na nasz sen ma również temperatura w jakiej śpimy. Gdy zasypiamy, organizm obniża poziom temperatury, którą będzie utrzymywać podczas snu. Jeśli w sypialni jest  zbyt ciepło, ciało stara się dążyć do tej ustalonej wartości, co może powodować zaburzenia snu. 

pokcooling L

Nawet niewielkie obniżenie temperatury ciała może korzystnie wpłynąć na sen ułatwiając zasypianie i wydłużając fazę głębokiego snu, w której najszybciej i najlepiej regeneruje się nas organizm.

Pokrowiec Cooling, wywołujący efekt chłodzenia dzięki zawartym w nim mikrokapsułkom z kryształkami mentolu. Pod wpływem wilgoci uwalniane są cząsteczki mentolu, które dają przyjemne uczucie świeżości i rozpraszają ciepło na tkaninie, powodując, że skraca się czas potrzebny do zasypiania, organizm nie przegrzewa się podczas snu i zmniejsza się ilość przebudzeń w ciągu nocy. 

Cechy pokrowca Cooling:

 • właściwości antybakteryjne
 • termoregulacja
 • zapewnienie suchości

 ZEO - świeżość i komfort

Wszyscy pragniemy poczuć się komfortowo i świeżo, gdy kładziemy się spać po długim dniu. Niemniej jednak niektóre czynniki, takie jak nieprzyjemne zapachy, mogą powodować problemy z relaksacją w nocy, ponieważ wiadomo, że nieprzyjemne zapachy mają negatywny wpływ na umysł i ciało podczas snu. Nasze innowacyjne wykończenie tekstylne zwalcza te zapachy i utrzymuje odświeżony materac. Z ZEO Twoja jakość snu znacznie się poprawi, a Twój wypoczynek będzie bardziej efektywny.

Nasze rewolucyjne wykończenie ZEO pomaga utrzymać czysty i odświeżony materac przez cały czas bez użycia środków chemicznych.

Zeo


ZEO oferuje potrójnie działające i inspirowane naturą rozwiązanie, które nie ma właściwości biobójczych. Dzięki specjalnej formule jest w stanie samo się zregenerować, jednocześnie wykonując równie mocne za każdym razem. Naturalne minerały w ZEO można również znaleźć w kamieniach lawy. Te minerały, zwane zeolitami, adsorbują cząsteczki złych substancji zapachowych i je degradują, całkowicie zmieniając cechy zapachów. Z powodu tych zmian złe zapachy znikają, a cząsteczki są ponownie uwalniane, pozostawiając materac gotowy na nową noc.

Cechy ZEO:

 • naturalne minerały
 • komfort i świeżość
 • przepuszczalność powietrza

 ZEN - przywrócenie naturalnego rytmu snu

W dzisiejszym świecie nie sposób sobie wyobrazić życia bez korzyztania z telefonu komórkowego, komputera, czy telewizora. Większość z nas nie wie, że tego typu urządzenia emitują szkodliwe promieniowanie oraz wytwarzają pole elektromagnetyczne powodujące nagromadzenie ładunków elektrycznych w organizmie. W obecności silnych pól elektromagnetycznych występuje zjawisko mrowienia naskórka, złe samopoczucie, zauważalne jest "jeżenie" się włosów. Wyładowania elektromagnetyczne w większości przypadków są niekorzystne dla organizmu. Szybkie tempo życia, nieregularny sen, codzienny stres powoduje zachwianie naturalnego rytmu biologicznego naszego organizmu.

zen


Stres i napięcie statyczne zmniejszają ilość snu, co powoduje, że rano budzimy się jesteśmy zmęczeni. Nić ZEN zastosowana w pokrowcach Cooking i Balance pochłania nagromadzone przez cały dzień ładunki elektryczne i trzyma je z dala od ciała. Dzięki połączeniu przędz polierstrowych i stali nierdzewnej pokrowce Cooling i Balance przywracają naturalny rytm snu powodując, że budzimy się zrelaksowani i zregenerowani.

Antystatyczne właściwości tkanin z nicią ZEN docenią także osoby uczulone na roztocza, bowiem tkaniny te nie przyciągają cząsteczek kurzu, będącego pożywką dla roztoczy. 

 • właściwości antystatyczne
 • regulacja biorytmu
 • lepsze samopoczucie
 • redukuje przyciąganie cząsteczek kurzu

CERTYFIKATY

 • foto
 • foto
 • foto

Copyright © 2010-2018 www.materacekolo.com.pl All rights reserved

 

 


KONTAKT- INFOLINIA

M&K FOAM MATERACE KOŁO
Infolinia i zamówienia telefoniczne
 
PhoneBlueStel. 534 448 002
Infolinia i zamówienia telefoniczne

SALON FIRMOWY

MATERACE KOŁO W LEGNICY
 ul. Zamkowa  8, 59-220 Legnica
(naprzeciwko Galerii Piastów) 
Największy salon z łóżkami i materacami w okolicy!   

PhoneBlueStel. 690 041 009

zamówienia telefoniczne, dział sprzedaży

Zapraszamy pn-pt 10.00-18.00, sob. 10.00-14.00

Zobacz jak dojechać

SALON FIRMOWY

MATERACE KOŁO W LUBINIE

ul. Pawia 67, 59-300 Lubin
(naprzeciwko Salonu Meblowego Mercus)

PhoneBlueStel. 534 448 009

zamówienia telefoniczne, dział sprzedaży

Zapraszamy pn-pt 10.00-18.00, sob 10.00-14.00

Zobacz jak dojechać

Copyright MateraceKolo.com.pl © 2019.